Spalator autocamioane - Pantelimon

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Pantelimon; București

Cu peste 450 de angajati cuprinsi in structura sa organizatorica, EVW Holding detine o serie de centre de activitate si profit, care vin in intampinarea clientilor sai cu servicii de calitate superioara la cele mai inalte standarde.

Datorita expansiunii si dezvoltarii activitatilor, suntem in cautarea unui SPALATOR AUTO, pentru noul nostru sediu din Pantelimon.

 Responsabilitati:
•Curatenie in service: curatare pardolesi, usi, canale, geamuri etc.
•Preia deseurile (piese feroase si neferoase, ambalaje, sticla, ulei uzat, baterii uzate etc.).
•Preia si preda salopetele de lucru ale personalului din service.
•Se ocupa de intretinerea sculelor speciale si a incaperii

Candidatul ideal va avea:
• Studii medii.
• Experienta pe un post similar de 1 an constituie avantaj.

Se ofera:
• Contract de munca pe durata nedeterminata.
• Salariu fix, bonuri de masa.
• Pachet servicii medicale si asigurari de sanatate.