Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Ploiești, Voluntari, Otopeni

Se ofera pachet salarial atractiv, mediu de lucru profesionist si oportunitati de promovare.

Cerinte:

  • Seriozitate, dorinta de a muncii
  • Posesor permis conducere categoria B

Responsabilitati:

  • Curata si pregateste in interior si in exterior autovehiculele noi inainte de a fi livrate catre client
  • Pregateste vehiculele noi destinate livrarii catre client
  • Curata si spala in interior si exterior autoturismele New Kopel Group
  • Mentine si are grija de ordinea autovehiculelor aflate in  parcarea din fata showroom-ului
  • Are grijă ca  masinile  test drive sa fie curate (exterior / interior)
  • Mentine curate (interior / exterior) autovehiculele din showroom si executa alte sarcini  la cererea Responsabilului de Vanzari
  • Se ocupa de pregatirea si aranjarea autovehiculelor de expozitie in showroom
  • Verifica elementele volatile ale autovehiculului (bricheta, scrumiera, radio-cd, antena, capace, trusa medicala, pachet legislativ, roata de rezerva, cric)
  • Constata eventualele avarii/ lipsuri si informeaza superiorul direct