Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

PIO BISTRO angajeaza:

Sous Chef, Barwoman, Ospatarite, Picolite

Cerinte /Candidatul ideal:

Daca esti pasionata de gastronomie?

- Dornica sa faci parte dintr-o echipa dinamica,
- Sa dai dovada de rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica( HACCP);
- Sa dai dovada de seriozitate si punctualitate,
- Sa ai aptitudini de lucru in echipa, planificare, motivare, organizare,
- Sa fii o persoana energica si creativa.
- Ai cunostinta de limba engleza la un nivel mediu-conversational;
- Ai o experienta de minim 1 an pentru pozitia pentru care se aplica!
- Esti clinic sanatoasa si ai un aspect placut;
- Poate constitui avantaj daca detii diploma in domeniu

Descrierea jobului Descriere job:

Sous Chef:
- Pregateste preparatele din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare,
- Respecta zilnic fisele tehnologice si mentine spatiul de lucru curat si ingrijit

Barwoman, Ospatarite :

- Intampinarea clientilor si preluarea comenzilor intr-o maniera cat mai profesionista;

- Mentinerea curateniei si a igienei la locul de munca conform normelor in vigoare;
- Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente si sa faca recomandarile adecvate    diversilor clienti;
-Participarea proactiva la sporirea eficientei si organizarea optima a activitatii;

Oferim:

-Pachet salarial atractiv;

-Program flexibil;

-Posibilitate de promovare;

-Mediu de lucru prietenos in care te poti dezvolta si promova;