Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/adresele jobului

Descrierea jobului:dezvoltarea de aplicații mobile Android / iOS;

Candidatul ideal:

  • Student sau absolvent al unei facultăți de profil Informatică/Calculatoare;
  • Experienta anterioara in dezvoltarea de aplicatii mobile;
  • Pasionat de calculatoare și tehnologie informatică;
  • Abilități de comunicare și relaționare cu întreaga echipă;
  • Persoană dinamică orientată spre rezultate;
  • Ambițios, inteligent și cu dorința de evoluare;
  • Pregătit să asimileze informație și să rezolve problematici;
  • Abilități de a lucra individual și în echipă.
  • Deține abilități și dorință de învățare;

Cunoștințe:

  • Entry/mid level in Java sau Swift
  • MVC
  • WebServices
  • Cursiv in OOP
  • Limbă engleză nivel mediu-avansat

De ce sa aplic pentru acest job?

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și competitiv pentru o companie în plină ascensiune;
  • Colectiv  tânăr;
  • Training-uri și instruire la locul de muncă;
  • Posibilitatea de avansare și dezvoltare în cariera;
  • Posibilitatea acumulării de cunoștințe și experiență în cadrul unei echipe bine pregătite.

Descrierea companiei

Firmă italiană leader în sectorul de IT, Zucchetti România este membră a grupului Zucchetti care satisface fiecare exigență informatică oferind soluții și servicii în măsură să asigure acoperirea completă a funcțiunilor din domeniul gestiunii personalului și să facă față diferitelor probleme de tip administrativ și contabil ()