Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Suntem in cautarea unui coleg cu 3 ani + experienta profesionala in dezvoltarea de aplicatii software de business. Candidatul ideal trebuie sa fie comunicativ, sa aiba capacitate de lucru in echipa, dar si individual, deschis pentru noi provocari profesionale.

Cunostinte tehnice:

  • Microsoft .Net frameworkC#;  , WebApi, WCF
  • jQuery, AngularJS , HTML, HTML 5, CSS
  • Baze de date MS SQL Server, My SQL

Constituie un plus:

  • Cunostinte si/sau certificari: Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Dynamics 365, Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Sharepoint.
  • Dezvoltare aplicatii mobile cu Xamarin pentru Android si Windows
  • Limba engleza nivel mediu scris/citit.

Descrierea jobului

- Dezvoltarea de aplicatii de business, documentare cod, testare.

- Dezvoltarea de site-uri de prezentare si e-commerce

- Intretinere aplicatii existente, suport tehnic, implementare cerinte noi si bug fixing

- Implementare si customizari pentru solutii Microsoft Dynamics CRM si Microsoft Dynamics NAV

- Dezvoltarea de aplicatii si solutii pentru terminale mobile pe diferite platforme (Android, IOS, Windows).

Beneficii:

  • Salariu atractiv
  • Certificari Microsoft
  • Mediu de lucru dinamic
  • Participare la dezvoltarea unor proiecte de anvergura
  • Team building-uri
  • Sala de sport in cladirea de birouri
  • Sala de masaj terapeutic in cladirea de birouri
  • Masa de ping-pong intr-unul din birourile firmei
  • Localizarea biroului la doua minute de Mega Mall

Daca vrei sa ni te alaturi, trimite-ne CV-ul tau.