Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză, germană

Adresa/ adresele jobului

165 Calea București, Craiova

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1300 €

Angajam sofer categoria B pentru SPRINTERE PRELATA

CRAIOVA

Responsabilitati:

- sa pastreze integritatea autovehicului pe care il are in primire;

- sa ancoreze corespunzator marfurile transportate;

- sa pastreze legatura cu operatorul de transport si sa anunte orice intarziere sau problema aparuta;

- sa ceara indicatii operatorului de transport de fiecare data cand se afla in impas;

- sa respecte regulile interne de la locurile de incarcare/descarcare;

- sa verifice si sa completeze corespunzator documentele aferente fiecarui transport (CMR-uri, foi de parcurs, etc).

- persoane serioase, motivate sa lucreze intr-o echipa cu personal tanar.

Cerinte:

-Permis auto categ. B

-Persoana serioasa, muncitoare, atenta, stabila. Experienta minima, acordam ajutor pentru invatare.

-Cunoasterea unei limbi de circulatie internatioanala (engleza, franceza, germana, italiana) prezinta avantaj;

Beneficii:

-Se ofera salariu atractiv (oferit mereu la timp).

-Stabilitatea locului de munca.

-Contract pe perioada nedeterminat.

Tipul jobului: Cu normă întreagă