Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Candidatul ideal

Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- sa aiba permis de conducere categoria B de minim 2 ani
- cazierul auto fara incidente grave
- cazierul judiciar fara inscrisuri
- sa fie sociabil,serios,amabil,motivat,aspect ingrijit
- smartphone cu 4G si minim 2GB trafic de internet

Descrierea jobului

Preluarea clientilor de la adresa solicitata de acestia prin intermediul aplicatiei Uber, cu ajutorul unui telefon smatphone, si transportul lor pana la adresa indicata.

Acte necesare :
-carte de identitate
-permis de conducere
-cazier judiciar fara inscrieri - de la orice sediu al Politiei Romane
-cazier auto fara inscrieri grave - de la sediul politiei emitente (orasul de unde ati obtinut permisul)
- adeverinta medicala
- copie dupa diploma de studii

Oferim:
- carte de munca full time
- masina Chevrolet Aveo  Sedan; benzina + GPL, disponibila in permanenta
- program flexibil
- salariu motivant,castigurile pot ajunge la 3000 ron/luna in functie de timpul lucrat

Dorim:
- o persoana motivata,serioasa,cu experienta in condus
- costuri:350RON /săptămână 200 RON /carte de munca ,TVA intracomunitar ( 50 RON la 1000 de RON făcuți )
Total 600 RON pe săptămână

Descrierea companiei

Suntem noi in domeniul UBER insa parteneri oficiali si va vom oferi suport 24/24 in orice problema legata de program sau autoturisme.