Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Suntem in cautare de personal cu atitudine pozitiva, dornic de afirmare, seriozitate si capacitatea de a lucra in echipa, intr-un mediu de lucru placut si modern.
Dorim angajati care sa fie creativi si flexibili, sa lucreze cu pasiune si daruire. Ne dorim angajati dedicati profesiei.

Cerinte:
• Posesor de permis auto categoria B; C; C+E(minim 2 ani);
• Atestat profesional transport marfa;
• Card tahograf;

• Plus ++  Card ADR;

• Plus ++  Macaragiu;

• Plus ++  Cunostinte minime mecanica;

Descrierea jobului

• Preluare si livrare marfa, conform documentelor de la si catre furnizori si beneficiari;
• Respectarea traseul de livrare zilnic la fiecare client in parte;
• Predarea marfurilor, conform documentelor de livrare si confirmarea livrarii;
• Completarea corecta a documentelor de transport (primirea si predarea lor la timp si in totalitate);

• Respectarea timpilor de conducere, intretinerea autovehiculului din dotare;
• Mentinerea legaturii  in permanenta cu  dispecerul de transport pentru rezolvarea oricaror probleme neprevazute aparute in activitate;

Beneficii :
- venit salarial legal ;
- diurnal interna sau si  (externa – Bulgaria);
- sistem de bonusare in functie de performante;
- echipament de protectie

Rematholding Romania are propria flota de autovehicule ce contine peste 40 de camioane de 40 de tone, camioane cu graifer,  abbrol, camionete, masina de tractari.