Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București; Vaslui; Călărași

CERINTE

  • scoala profesionala/ studii medii
  • permis categoriile B, C, E
  • certificat pregatire profesionala sofer transport marfa valabil
  • experienta de minim 1 an in transportul international de marfuri
  • fara antecedente penale; se solicita cazier valabil la data angajarii
  • fara antecedente rutiere; se solicita cazier auto valabil la data interviului

DESCRIEREA POSTULUI

  • realizeaza transport intracomunitar de marfuri generale
  • cunoaste si respecta prevederile legale cu privire la circulatia pe drumurile publice, in trafic intern si international de marfuri
  • raspunde de cantitatea si starea marfii transportate din momentul incarcarii pana in momentul descarcarii acesteia, conform comenzii si documentelor de transport
  • raspunde de starea tehnica a autovehicolului si de integritatea acestuia
  • oferim un pachet salarial motivant, in functie de performante
  • recrutam din orice regiune a tarii

DESCRIEREA COMPANIEI

ALPHA TRANS SOLUTIONS este o companie tanara, dinamica, in permanenta crestere; misiunea noastra este de a oferi servicii de transport de inalta calitate, personalizate, clientilor nostri.