Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

27 Strada Depozitelor, Târgu Mureș

Societate comerciala din Targu Mures, cu o experienta de 6 ani in domeniul comercializarii si de transport a ingrasamintelor chimice, activand in serviciile de transport intern si international de marfuri, angajeaza sofer profesionist.

Descrierea postului
* Livrarea  sau ridicarea mafurilor in mod operativ si in conformitate cu dispozitiile primite de la conducerea firmei sau cu comenzile transmise de client;
* Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare;

    Cerinte
*  studii medii
*  permis (cat C+E), experienta in transport minim 1 an;
*  comunicarea permanenta cu dispeceratul privind desfasurarea transportului;
*  seriozitate, spirit de echipa, responsabilitate;

      Beneficii Oferite
* salariu + diurna;
* telefon cu acces la internet si nelimitat minute nationale;
* curse interne 2-3/saptamana;
* weekend in general liber acasa;
* curse externe (Bulgaria, Grecia);
* bonus salarial;