Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 750 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Descrierea jobului:

autovehicolul in vederea transportului de marfuri

incarcarea marfii in masina, conform documentelor de transport

asigurarea marfii pe masina

marfa in conditii bune beneficiarului, conform documentelor

si verifica instrumentele de plata

toate documentele de plata si transport la biroul facturare

masina la fiecare plecare in cursa si raporteaza in scris sefului direct eventualele defectiuni

verificarea si intretinerea periodica a masinii, in conformitate cu fisa tehnica a autivehicolului

  La fiecare revenire din cursa preda auto curat si semnaleaza sefului direct, in scris eventualele dificultati sau deficiente ale masinii

  Respecta toate legile si instructiunile in vigoare, in timpul deplasarii

Candidatul ideal

- Atestat sofer categoriile C si E, carnet de conducere valabil, fara antecedente penale
- Experienta in actvititatea de sofer - minim 2 ani
- Persoana serioasa si de incredere, eventual experienta in distributia de produse
- Cunoasterea codului rutier romanesc, cunoasterea legislatiei si a documentelor specifice in domeniul transportului
- Cunostinte de mecanica