Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București; Strada Ghețarilor, București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

710 €

Candidatul ideal

Studii medii;

Experienta minim 3 ani;

Experienta pe masinile cu transmisie automata;

Organizat, punctual, perseverent, serios, prezentabil, orientat catre nevoile clientului;

Constituie avantaj:

-cunostinte paza si aparare;

-fost angajat intr-o structura militara ( Armata, Politie, SPP etc );

-posesia unui permis arma letala.

Descrierea jobului:

Conduce un autoturism clasa business;

Transporta angajatorul in diverse locatii;

Asista pasagerul la acomodarea in autoturism, preia bagajele acestuia (responsabilitiati protocol);

Intretinere curatenie si stare tehnica masina;

Respectă angajatorul, este politicos si pastreaza confidentialitatea;

Diverse servicii cumparaturi;

Deplasari In Bucuresti si langa Bucuresti.

Se ofera:

Asigurare medicala la o clinica private;