Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Timișoara; Săcălaz

CERINTE:

  • scoala de conducatori auto
  • atestat sofer profesionist transport marfa
  • fara cazier judiciar
  • fara antecedente rutiere grave
  • studii medii
  • cunostinte minime de mecanica auto

RESPONSABILITATI:

  • integritatea autovehiculului pe care il are in primire
  • integritatea marfurilor transportate
  • cheltuirea judicioasa a sumelor primite ca avans de deplasare
  • intretinerea autovehiculului, ceea ce presupune:efectuarea la timp a reviziilor, schimburilor de ulei si filtre, gresarea
  • elementelor ce necesita aceasta operatiune
  • exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia
  • tine legatura cu operatorul de transport care-l coordoneaza direct, transmitand informatii despre desfasurarea cursei
  • soferul va raspunde personal in fata organelor in drept (politie, vama) de marfurile transportate si netrecute in
  • documentele de transport

BENEFICII OFERTA:

  • colectiv tanar
  • salariu atractiv
  • carte de munca