Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Timișoara; Săcălaz

CERINTE:

scoala de conducatori auto
atestat sofer profesionist transport marfa
fara cazier judiciar
fara antecedente rutiere grave
studii medii
cunostinte minime de mecanica auto

RESPONSABILITATI:

integritatea autovehiculului pe care il are in primire
integritatea marfurilor transportate
cheltuirea judicioasa a sumelor primite ca avans de deplasare
intretinerea autovehiculului, ceea ce presupune:efectuarea la timp a reviziilor, schimburilor de ulei si filtre, gresarea elementelor ce necesita aceasta operatiune
exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia
tine legatura cu operatorul de transport care-l coordoneaza direct, transmitand informatii despre desfasurarea cursei
soferul va raspunde personal in fata organelor in drept (politie, vama) de marfurile transportate si netrecute in documentele de transport

BENEFICII OFERTA:

colectiv tanar
salariu atractiv
carte de munca