Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Bistrița; Baia Mare

Se recruteaza si din

Târgu Mureș, Cluj-Napoca, Satu Mare, Vatra Dornei

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1800 €

Candidatul ideal

- posesor permis categoria C+E,
- posesor card tahograf,
- posesor de atestat profesional pentru transport marfa și ADR pentru mărfuri periculoase,
- experiență minima de 6 luni șofer de marfa,
- disponibilitate pentru deplasări prelungite - cursele vor fi efectuate în Comunitatea Europeană,
- cunoștințe de mecanica auto,
- cunoștințe de limba străină - engleza, franceza, italiana - nivel de conversatie.

Descrierea jobului.

Alături de noi trebuie să:
- conduceți în condiții de maximă siguranță și eficientă ansamblul auto pe care îl primiți în gestiune;
- asigurați întreținerea minimea a ansamblului auto (curățenie, reparații ușoare, etc.);
- participați activ la procesul de încărcare / descărcare a mărfurilor transportate;
- respectați întocmai dispozițiile de transport primite;
- respectați datele/ orele de încărcare / descărcare.