Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Sofer livrator backup - Oradea

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal:

- studii medii finalizate;
- experienta relevanta in domeniul distribuitiei in piata pharma;
- permis auto categoria B;
- experienta cu autoutilitare 3,5 tone - constituie avantaj;
- experienta in relationarea cu clientii;
- orientare catre obiective/orientare catre client;
- seriozitate, implicare.

Descrierea jobului:

- inlocuieste soferii livratori in perioada concediilor
- ofera sprijin in activitatile specifice din depozit in perioadele in care nu sunt soferi livratori de inlocuit
- livreaza comenzile catre clienti, conform zonei arondate si traseelor de livrare;
- asigura incasarile si preda zilnic la banca incasarile efectuate;
- preia retururile de marfa de la clienti;
- reprezinta imaginea firmei si viziblitatea ei pe piata prin modul de prezentare si relationare cu clientii.