Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Se recruteaza si din

Ghimbav

Ravmann Ploiesti, partener logistic al Carrefour Romania scoate la concurs 2 posturi sofer livrator marfa paletizata.

 Candidatul ideal

- experienta pe o pozitie similara constituie avantaj;
- permis de conducere categoria B;
- studii medii;
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;

Descrierea jobului

- livreaza paleti de marfa sigilati cu autoutilitare frigorifice dotate cu oblon hidraulic catre magazinele Carrefour din jud. Brasov;
- recupereaza ambalajele de la magazine;
- intretine o buna relatie cu magazinele Carrefour.

Descrierea companiei

Ravmann Ploiesti este o companie care asigura partenerilor sai servicii logistica pentru produse cu regim termic controlat. Cu o experienta vasta in domeniu, inca din anul 2000, ne-am oferit serviciile prin calitate si seriozitate partenerilor nostri precum: Carrefour Romania, Mega Image Romania, XPO Logistics Romania, Danone Romania, Albalact Logistic, Friesland Campina Romania, sa.