Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Craiova

Responsabilități:

- gestionează stocul de marfă din gestiunea camionului
- asigură livrarea comenzilor și menține relația cu clienții
- respectă regulile privind încărcarea, repartizarea încărcăturii, asigurarea și fixarea mărfurilor transportate
- efectueaza încasările (administrează plați în numerar) conform facturilor și depune banii la casieria societății
- gestionează și răspunde de documentele ce însoțesc marfa
- menține și răspunde de starea de funcționare și de starea de curățenie a mijlocului de transport precum și de gararea mijlocului de transport doar în locurile stabilite
- respectă regulile privind prevenirea accidentelor de muncă în circulația rutieră

Cerințe:

- permis de conducere catergoria B, C+E obligatoriu
- flexibilitate; abilități de comunicare
- atestat ARR și card tahograf

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariu atractiv;
- oportunitatea unei cariere intr-un concern international;
- sistem informatic performant si logistica moderna.