Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

Șoseaua Berceni, București; București

Cerinţe :
- Detinator de permis auto categoria B (vechime minim 5 ani);
- Experienta pe un post similar minim 3 ani;
- Studii medii;
- Cunostinte limba engleza nivel mediu;
- Disponibilitate la efort fizic si program de lucru prelungit;
- Experienta in lucrul cu documente fiscale si instrumente de plata.

Responsabilităţi:
- Incarcarea/descarcarea marfii;
- Asigurarea integritatii si calitatii marfii pe toata durata transportului;
- Livrarea marfii catre clienti conform graficului de livrare;
- Incasarea numerarului sau altor instrumente de plata de la clienti si depunerea acestora conform procedurilor;
- Intocmire documente retur marfa;
- Exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia.

-Program de lucru: luni-vineri 08:00 – 17:00 cu pauza de masa.