Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Jilava; București

Pozitia recrutata - Sofer distributie produse alimentare

Localitate de domiciliu - Bucuresti ,Ilfov

Candidatul ideal

- experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara ;

- atitudine pozitiva, buna relationare si comunicare , lucru in echipa;

- disponibilitate pentru deplasari prelungite;

- permis de conducere categoria B;

- persoana serioasa, ordonata, dinamica;

- fara cazier juridic sau auto;

- domiciliul stabil in Bucuresti sau Ilfov;

Descrierea jobului

- este responsabil de integritatea autovehicolului ce al are in primire cat si de  integritatea marfurilor transportate;

- efectueaza livrari  atat in Bucuresti cat si in tara;

- incarca  si verifica marfa pregatita la depozit pe paleti , conform facturilor sau avizelor ;

- preda marfa catre clienti, conform documentelor de livrare si va obtine confirmarea livrarii ;

- mentine legatura cu colegii de la vanzari pentru rezolvarea oricaror probleme neprevazute ,aparute in activitatea de distributie ;

Beneficii

- salariu fix;

- comision curse - livrari;

- tichete de masa;

- program de lucru : luni - vineri

- telefon mobil

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Iti multumim si te asteptam sa te alaturi cat mai curand echipei noastre!