Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Bulevardul Lacul Tei, București

Candidatul ideal:

- deține permis de conducere categoria B;

- persoană serioasă, cinstită, harnică, organizată, responsabilă, punctuală, activă, corectă, pozitivă, atentă la detalii;

- implicare în activitatea desfășurată;

- rezistență la sarcini de lucru repetitive;

- abilități de comunicare, înțelegere a sarcinilor pe care le are de îndeplinit și colaborare continuă cu managementul și colegii de echipă;

- experiența minimă în distribuție/pe o poziție similară constituie un avantaj.

Descrierea jobului:

- asigură transportul în condiții de siguranță al produselor de cofetărie și patiserie de la laboratorul propriu din Mogoșoaia, Ilfov la magazinul propriu din București;

- asigură livrarea în condiții de siguranță a comenzilor la domiciliul/sediul clienților;

- respectă și răspunde de aplicarea la locul de muncă a regulilor profesionale, de igienă sanitară, de securitatea muncii și ., conform instruirii realizate în acest sens;

Ofertă salarială:

- siguranța unui loc de muncă full-time într-un mediu de lucru dinamic și a salariului plătit mereu la timp;

- bonuri de masă;

- abonament medical la o rețea de clinici private din București.

Dacă ești interesat de acest job, te rugăm să ne contactezi la unul dintre următoarele numere de telefon:sau

Descrierea companiei

JULIE ANN este o cofetărie din București care comercializează produse premium de cofetărie-patiserie cu un gust inconfundabil, realizate în laboratorul propriu. Ne dorim să ne dezvoltăm cu entuziasm și implicare din partea întregii echipe, astfel încât să reușim să aducem aroma și prospețimea produselor noastre și un zâmbet în viața tuturor celor care ne calcă pragul, fie că aleg să mănânce un desert sau un produs de patiserie și să bea o cafea în cadrul magazinului nostru, fie că ne aleg pentru a le realiza prăjituri, produse de patiserie, torturi și/sau candy bar-uri pentru evenimentele speciale din viața lor.