Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

CV-urile se pot depune si pe site-ul companiei selgros la sectiunea "Cariere".

Responsabilități:

- gestionează stocul de marfă din gestiunea camionului
- asigură livrarea comenzilor și menține relația cu clienții
- respectă regulile privind încărcarea, repartizarea încărcăturii, asigurarea și fixarea mărfurilor transportate
- efectueaza încasările (administrează plați în numerar) conform facturilor și depune banii la casieria societății
- gestionează și răspunde de documentele ce însoțesc marfa
- menține și răspunde de starea de funcționare și de starea de curățenie a mijlocului de transport precum și de gararea mijlocului de transport doar în locurile stabilite
- respectă regulile privind prevenirea accidentelor de muncă în circulația rutieră

Cerințe:

- permis de conducere catergoria B, C+E obligatoriu
- flexibilitate; abilități de comunicare
- atestat ARR și card tahograf

Oferta (bonusuri, beneficii):

- salariu atractiv;
- oportunitatea unei cariere intr-un concern international;
- sistem informatic performant si logistica moderna.

Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziţie în cadrul societăţii Selgros Cash & Carry SRL, vă vom colecta şi folosi datele personale oferite în desfăşurarea procesului de selecţie şi recrutare de personal. Pentru informaţii complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării şi selecţiei de personal îadrul societăţii Selgros Cash & Carry SRL, vă rugăm accesaţi site-ul societăţii la adresaectiunea Cariere.