Sofer Distributie

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Societate distributie hartie si carton in zona platforma Pipera Sector 2 angajeaza sofer distributie autoutilitatra

Cerinte :
- permis de conducere categoria B si experienta in sofat autoutilitare tone
- recomandari
- capacitate fizica
- buna cunoastere a orasului Bucuresti si a judetelor limitrofe
- cunostiinte de baza de mecanica auto

Responsabilitati :
- participa la pregatirea , manipularea si receptia marfurilor pentru livrare
- preia marfa din depozit , decide asezarea ei in masina si o distribuie la clientii indicati
- raspunde de integritatea marfii pe durata livrarii
- participa la manipularea marfii din depozit
- raspunde de buna functionare si evidenta a intretinerii autoutilitarei , a asigurarilor, reviziilor
si a taxelor aferente

Se Ofera :
- salariu motivant plus bonusuri
- tichete de masa
- stabilitate

Program Luni-Vineri 8:00-16:00 , cu disponibilitate pentru program prelungit