Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Sibiu; Târgoviște; Baia Mare; București

Atribuții și responsabilități principale:

  • Distribuția de marfă conform graficului de livrare
  • Gestionează în mod responsabil politica de vânzare și de încasare a soldurilor
  • Culegerea și transmiterea informațiilor și a sesizărilor raportate  de partenerii companiei
  • Îndeplinirea sarcinilor privind manipularea de marfă (recepția de marfă, pregătire marfă, etc.)
  • Participarea periodică la inventarierea stocului

Cerințele esențiale ocupării cu succes a postului:

  • Experiență profesională dobândită în domeniul livrărilor, vânzărilor
  • Permis de conducere categoria „B”; cazier auto curat, fără evenimente rutiere grave
  • Experiență în conducere auto de minim 2 ani
  • Persoană deschisă, prietenoasă, spirit de echipă
  • Precizitate în muncă, corectitudine
  • Cazier judiciar fără antecedente penale
  • Cunoștințe de operare calculator
  • Reprezintă avantaj experiența profesională dobândită în domeniul pieselor auto

De ce să lucrezi la noi:

  • Pachet salarial competitiv, venituri sigure
  • Climat de lucru pozitiv, bazat pe echitate și pe respect
  • Asigurăm transportul la/de la locul de muncă
  • Oportunitatea dezvoltării carierei și de avansare
  • Angajament pe termen lung, loc de muncă stabil
  • Discount special pentru angajații companiei