Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

41 Strada Mehadia, București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

300 €

Cerinte

  • • Permis auto categoria B
    • Studii medii
    • Organizare, disciplina si atentie la detalii
    • Fire dinamica si responsabila
    • Flexibil, comunicativ si team player

Reprezinta avantaje

  • • Experienta in distributia de marfa in Bucuresti
    • Cunostinte minime de limba engleza
    • Cunoasterea minime de operare PC - Microsoft Office

Responsabilitati

  • • Transporta marfa in baza documentelor insotitoare (factura fiscala, aviz de insotire a marfii)
    • Livreaza comenzile clientilor in timp util conform foilor de parcurs
    • Completeaza zilnic foaia de parcurs mentionand kilometrii la plecarea si venirea din cursa, litrii de combustibil alimentati, ora de plecare si ora sosirii din cursa
    • Colaboreaza cu agentii de vanzari in rezolvarea oricaror probleme neprevazute aparute in activitatea de livrare
    • Raspunde de integritatea marfurilor transportate