Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Intrarea Binelui, București

     Responsabilităţi:

-transferul de marfa  intre punctele de lucru

-ridicarea de marfa de la furnizor cu actele specifice (aviz, factura)

-verificarea de marfă din punct de vedere cantitativ și calitativ

-experienta in domeniul auto reprezinta un avantaj

Cerinţe:

- pemis de conducere  minim 2 ani fara incidente

- studii medii

- seriozitate, flexibilitate, dinamism

- atenție, concentrare, spirit de observație

- abilităţi de comunicare şi lucru în echipă

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Salariu atractiv;Mediu de lucru profesionist intr-un colectiv tanar si dinamic orientat catre performanta..

-Mediu de lucru profesionist intr-un colectiv tanar si dinamic orientat catre performanta.

Locatia se afla in Berceni-Intr. Binelui, sector 4

este unul dintre cele mai mari magazine online de piese auto, cu milioane de produse si un service auto cu angajati profesionisti si dotat cu aparatura moderna.

Echipa AutoEco si-a luat angajamentul sa dezvolte continuu magazinul auto online pentru ca alegerea si cumpararea produselor auto sa se realizeze cat mai eficient.
Pentru mai multe detalii, vizitati site-ul nostru .

Autoeco este marca inregistrata a Motoreco Parts SRL.