Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

700 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Firma cu capital strain, specializata in distributia de anvelope auto la nivel national, angajeaza conducator auto pentru autoutilitare cu masa totala maxima autorizata de pana la 3500kg.

Responsabilitati:

  • ajuta la incarcarea si descarcarea marfii, atat la depozit cat si la clienti, prin respectarea dispozitiilor referitoare la cantitatea prescrisa in documentele de insotire
  • livreaza comenzile conform rutei  si se asigura de predarea marfii catre clientul final conform documentelor de livrare si procedurilor interne
  • este responsabil de cantitatea de produse primita de la depozit pentru a fi livrata clientilor, conform documentelor de insotire
  • raporteaza zilnic catre superiorul direct lipsa produselor din comenzi sau problemele legate de calitatea produselor
  • exploatează corect , utilizează optim şi întreţine corespunzător mijloacele de transport din dotare

Cerințe:

  • experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara.
  • carnet de conducere categoria B
  • disponibilitate pentru program prelungit si deplasari
  • domiciliul in Brasov
  • abilitati de comunicare si lucru in echipa
  • fara incidente in trafic

Oferim:

  • un loc de muncă stabil intr-o firmă puternică
  • un pachet salarial motivant
  • conditii de munca decente

Rugăm transmiteți CV-ul pe adresa de email