Adresa/ adresele jobului

Brașov

Firma cu capital strain, specializata in distributia de anvelope auto la nivel national, angajeaza conducator auto pentru autoutilitare cu masa totala maxima autorizata de pana la 3500kg.

Responsabilitati:

  • ajuta la incarcarea si descarcarea marfii, atat la depozit cat si la clienti, prin respectarea dispozitiilor referitoare la cantitatea prescrisa in documentele de insotire
  • livreaza comenzile conform rutei  si se asigura de predarea marfii catre clientul final conform documentelor de livrare si procedurilor interne
  • este responsabil de cantitatea de produse primita de la depozit pentru a fi livrata clientilor, conform documentelor de insotire
  • raporteaza zilnic catre superiorul direct lipsa produselor din comenzi sau problemele legate de calitatea produselor
  • exploatează corect , utilizează optim şi întreţine corespunzător mijloacele de transport din dotare

Cerințe:

  • experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara.
  • carnet de conducere categoria B
  • disponibilitate pentru program prelungit si deplasari
  • domiciliul in Brasov
  • abilitati de comunicare si lucru in echipa
  • fara incidente in trafic

Oferim:

  • un loc de muncă stabil intr-o firmă puternică
  • un pachet salarial motivant
  • conditii de munca decente

Rugăm transmiteți CV-ul pe adresa de email