Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

GROSSNER TRADING angajeaza sofer camioneta categoria C = – 12 tone

 Cerinte:

- Persoana cu cunostine auto
- Organizata, responsabila, meticuloasa
- Rabdare, atentie la detalii
- Carnet conducere Categoria C

- Constituie un avantaj lucru pe camionete de transport marfa categoria C:tone

 Responsabilitati:

- livrare marfa de la depozit la clienti
- verificarea marfii inainte de livrare
- Sortare, aranjare marfa
- Pregatirea comenzilor pentru livrare
- suport pentru colegii din depozit in ceea ce priveste aranjarea marfii in depozit, camion

 Oferta GROSSNER :

- mediu de lucru profesionist, intr-o echipa tanara
- salariu motivant, pe masura realizarilor

- tichete de masa

- Salariul se va negocia in cadrul interviului.

- Locatie depozit GROSSNER TRADING : Zona Republica, Bucuresti;

GROSSNER TRADING este o firma tanara, cu capital privat, care si-a propus sa se dezvolte extrem de rapid in zona de import si distributie tevi din otel si produse pentru instalatii.

Avem produse variate in depozit si livram catre clienti din intreaga tara.

Valorile companiei noastre sunt : orientare maxima catre clienti,  respect pentru clienti cat si pentru angajati, dorinta de a face mai mult in fiecare zi;