Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/ adresele jobului

Suceava

Se recruteaza si din

Iași, Bacău, Botoșani

Candidatul ideal:

  • Minim 2 ani experienţă în domeniu
  • Experienţă în utilizarea echipamentelor eletronice (GPS, unităţi AVL, etc. )
  • Cunoaşterea legislaţiei privind conducerea camioanelor pe drumurile publice
  • Permis de conducere categoria C+E
  • Atestat transport mărfuri
  • Disponibilitate de muncă în deplasare

Descrierea jobului:

  • Transportul produselor finite și a materiilor prime către și dinspre fabricile de producție sau centrele de distribuție din UE
  • Verificarea vehiculelor privind aspectele mecanice, problemelor de siguranţă si mentenanţă preventivă
  • Planificarea rutelor si respectarea datelor de livrare
  • Monitorizarea orelor lucrate/orelor de odihnă şi a kilometrilor efectuaăţi
  • Respectarea legislaţiei privind conducerea camioanelor (mărime, greutate, denumiri de rute, perioade de parcare), si a procedurilor companiei
  • Preluarea si verificarea instrucţiunilor de livrare

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv
  • Lucrul pentru o organizație de succes

Descrierea companiei

Diversitatea celor de angajați ne ajută să formăm o familie puternică.

Sunt multe lucruri care ne unesc:

Plăcerea de a face lucruri, nu doar de a vorbi despre ele

Stabilitatea care ne determină să progresăm

Satisfacția de a realiza ceva în fiecare zi

Mândria de a lucra într-o industrie sustenabilă, care oferă oportunități nu doar generației noastre, ci și celor care vor urma.

Nu căutăm doar angajați. Vrem colegi care să ne împărtășească valorile. Care fac lucrurile să se întâmple.