Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Crevedia

Cautam pentru Abatorul de Pasari din Crevedia, soferi profesionisti pentru distributie cu atestat de transport animale vii.

Oferim salariu motivant si  alte beneficii si bonusuri.

Cerinte:

Permis conducere categoria B,C,E
Certificat de pregatire profesionala a conducatorului auto( atestat de transport marfa)
Cartela conducatorului auto( tahograf)
Responsabilitate, corectitudine

Descrierea jobului:

  • Transporta Pasari Vii

  • Asista  si ajuta la incarcare/ descarcare

  • Raspunde de marfa pe care o are in gestiune si la intoarcere preda toate documentele de insotire a marfii

  • Respecta normele de circulatie & programul soferului

  • Masina este lasata la firma dupa program
  • 2 curse scurte sau o cursa lunga / tura

Beneficii:
Pachet salarial avantajos+ bonus

Bonuri de masa
Abonament medical clinica Medlife
Contract pe perioada nedeterminata

  • Interviu online
  • Locuiti departe de Crevedia ( DB)?