Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Calea Clujului, Oradea; Săbolciu

Candidatul ideal

Cerinte:

- studii medii,
- minim 1 ani experienta pe o pozitie similara,
- permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Asigură aprovizionarea cu materii prime și materialele specifice activității;
- Efectuarea transporturilor solicitate de catre societate, in timpul si la adresele mentionate .
- Asigura buna functionare si intretinere a autovehiculului respectand toate indicatiile si instructiunile tehnice;
- Asigura transportul angajațiilor;
- Gestionarea banilor primiti si intocmirea decontului de cheltuieli pe baza documentelor justificative;
- Indeplinește sarcini administrative și alte activități conforme cu fisa postului.

Descrierea companiei

SC Class Furn Romania SRL este firma producatoare de mobilier, de mai bine de 18 ani, a unei game diverse de produse, si anume: canapele, scaune, mese, mobilier living si dormitoare. Numarul de angajati depaseste in prezent cifra de 380 de persoane. Este situata in Sabolciu, pe soseaua E60, la 17km de Oradea.