Sofer (Agent livrari) Timisoara

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Timișoara

Responsabilitati principale:

-Stabileste relatii de buna colaborare cu clientii companiei
-Se asigura ca marfa ce urmeaza a fi distribuita corespunde intocmai avizului de incarcare
-Livreaza corect si la termenele stabilite comenzile de produse catre clientii alocati, conform traseelor si comenzilor primite
-Asigura mercantizarea produselor companiei
-Incaseaza la timp si corect numerarul conform chitantelor

Cerinte:

-Studii medii
-Experienta de cel putin 1 an in activitatea de distributie
-Permis conducere categoria B (minim 2 ani, fara antecedente rutiere)
-Abilitati de comunicare, organizare, spirit de lucru in echipa

Oferta:

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Salariu motivant, pe masura realizarilor
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor