Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Arad

Se recruteaza si din

Arad

Responsabilitati principale:

- Stabileste relatii de buna colaborare cu clientii companiei;
- Se asigura ca marfa ce urmeaza a fi distribuita corespunde intocmai avizului de incarcare;
- Livreaza corect si la termenele stabilite comenzile de produse catre clientii alocati, conform traseelor si comenzilor primite;
- Asigura mercantizarea produselor companiei;
- Incaseaza la timp si corect numerarul conform chitantelor.

Cerinte:

-Studii medii;
-Experienta de cel putin 1 an in activitatea de distributie;
-Permis conducere categoria B (minim 2 ani, fara antecedente rutiere);
-Abilitati de comunicare, organizare, spirit de lucru in echipa.

Oferta:

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata;
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern;
- Salariu motivant, pe masura realizarilor;
- Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor.