Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Social Media Specialist - Part time

Descrierea job-ului:

Cautam o persoana dinamica si sociabila care sa fie responsabila de social media in cadrul companiei Mediko Hire.

Ce ne dorim de la tine:

  • abilități excelente de comunicare, scriere și editare (foto/video/texte);

  • experienta in call center outbound

  • o bună cunoaștere a rețelelor sociale, precum și înțelegerea celor mai bune practici în online marketing;

  • atitudine pozitivă, orientată spre client, .

Responsabilităţi:

  • Promovare locuri de munca strainatate pe toate site-urile companiei, recrutare.

  • crearea de conținut coerent și relevant pentru publicul țintă, adaptat pentru toate platformele utilizate de client: texte originale, fotografii, video-uri, etc,;

  • Preluarea apelurilor telefonice și înregistrarea informațiilor în baza de date utilizând programe specifice

  • Promovarea și vânzarea de produse prin intermediul telefonului.

  • Soluționarea solicitărilor transmise de către client.