Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal
- minim 2 ani experienta in Instagram si Facebook.
- limba engleza nivel avansat

-copywriter

-experienta in FASHION sau modeling.
- persoana atenta la detalii, responsabila, capabila sa respecte termene limita si sa prioritizeze activitatile
- abilitati organizatorice, simt estetic si spirit de initiativa dezvoltat
- creativitate, flexibilitate și originalitate
- foarte bune cunostinte de utilizare a Instagramului.

Descrierea jobului
- Administrare in mod direct Instagramului, Facebook Ads in baza strategiei primite.

- Copywriter

- Creare content si colaborare cu echipa de foto/video pentru creare materiale publicitate
- Monitorizare KPIs (Key Performance Indicators) stabiliti pentru fiecare campanie in parte;
- Generarea rapoartelor pentru conturile administrate;
- Analiza rapoarte si recomandari pentru imbunatatirea indicatorilor ( KPIs) aferenti si a campaniilor derulate;
- Realizarea si promovarea de postari pe Facebook;
- Dezvoltarea altor canale de social media: Twiter, YouTube, etc.

Cine suntem noi:

Gloria Agency face parte din grupul  AVC Studios cu o vechime de peste 12 ani pe piata de streaming online(videochat). Experienta acumulata in acesti ani, echipa formata din profesionisti precum si oferirea de servicii de cea mai inalta calitate au dus la recunoastere nationala si internationala, obtinand numeroase premii la summiturile de profil.

Ce ne definește:

PASIUNEA si IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice in tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflecta nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastra zilnica.

Ce iti propunem:

Provocari, zi de zi! Provocarea de a te adapta unei companii care creste anual cu peste 50%, provocarea de a fi într-o permanentă competitie cu tine insuti, provocarea de a face cele mai frumoase posturi! Iti încurajăm spiritul antreprenorial, creativitatea și ideile originale. Iti oferim posibilități de dezvoltare a carierei, training-uri care sa te ajute sa devii un profesionist din ce în ce mai bun, dar si sprijin personal, solidaritate în momentele dificile. Dacă iti doreşti un angajament pe termen lung, iar provocările nu te sperie, ci sunt impulsul care te împinge spre birou zambind, te invitam sa ne cunoastem și sa vorbim despre cariera ta!

Mentiune: Doar aplicantii care vor raspunde la mini chestionar vor fi selectati in vederea sustinerii unui interviu.

  • Interviu online
  • Ce cunostinte ai despre videochat?
  • Care este parerea despre videochat?