Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Esti o persoana orientata catre rezultate, cu initiativa si viziune de business? Iti doresti un job dinamic, in care sa iti antrenezi capacitatea de analiza si sinteza si sa iti imbogatesti cunostintele privind domeniul bancar?

Daca raspunsul este da, atunci te asteptam in echipa SME!

Principalele responsabilitati:

  • Ofera suport structurii din care face parte, precum si Retelei Teritoriale in aplicarea strategiilor de business si atingerea obiectivelor comerciale anuale;
  • Elaboreaza, genereaza si analizeaza rapoartele ce privesc realizarea obiectivelor comerciale alocate diverselor structuri ale Bancii;
  • Monitorizeaza activitatea structurilor de business si transmite aspectele cheie constatate catre management;
  • Sustine in fata structurilor competente din cadrul Centralei / Conducerii Bancii solicitarile de conditii diferentiate de pret, transmise de catre unitatile de business si Reteaua Teritoriala;
  • Elaboreaza materialele si prezentarile legate de activitatea si actiunile desfasurate in cadrul structurilor de business subordonate Departamentului SME;
  • Elaboreaza si sustine realizarea materialelor de training dedicate structurilor de business din subordinea Departamentului SME.

Noi iti oferim:

  • Activitati ce te vor provoca continuu din punct de vedere intelectual;
  • O echipa performanta, orientate spre rezultate.

Ne dorim un coleg care sa aiba:

  • Studii superioare economice finalizate;
  • Experienta in domeniul bancar de minimum 2 ani;
  • Cunoasterea limbii engleze (nivel avansat);
  • Abilitati de comunicare, planificare si organizare;
  • Cunostinte avansate (Excel in special functii complexe – tabele pivot, functii Vlookup, Powerpoint);
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Abilitatea de a lucra cu deadline-uri stranse;
  • Abilitati de a lucra in echipa;