Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte

- Abilitati bune de comunicare;
- Abilitati bune de organizare;
- Abilitati de a lucra intr-un mediu specific colectarii;
- Orientare catre realizarea obiectivelor
- Capacitate analitica si atentie la detaliu;
- Spirit de echipa;
- Acuratete in lucru si responsabilitate;
- Cunostinte operare PC- Microsoft Office (Excel nivel mediu);
- Limba Engleza nivel mediu;

Responsabilitati / Realizari

-Cautarea datelor noi pentru debitorii din portofoliile gestionate de catre departament;
-Obtinerea si actualizarea informatiilor despre debitori din toate sursele existente;
-Validarea informatiilor culese in vederea indentificarii reale a debitorului;
-Introducerea in platforma interna informatiile, in functie de criteriile specifice;
-Gestionarea datelor colectate si urmarirea procedurii de skip-tracing, in conformitate cu procedurile interne ale companiei;

Beneficii :

- Mediu de lucru placut, intr-o echipa de profesionisti;
- Oportunitati reale de dezvoltare si promovare in cadrul companiei;
- Pachet salarial atractiv;

  • Interviu online
  • Ce asteptari financiare aveti pentru aceasta pozitie?