Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

SCOP:
Asigurarea managementului schimbarii printr-un proces de imbunatatire continua in conformitate cu cerintele afacerii.

RESPONSABILITATI:

  • Urmareste reconcilierea si inchiderea productiilor in relatia cu departamentul de imbuteliere
  • Urmareste, reconciliaza si inregistreaza in sistemele de management activitatea de confectionare a  pachetelor promotionale
  • Conduce implementarea si executarea actiunilor setate pe proiectul World Class Supply Chain (WCSC)
  • Conduce echipa pe parcursul fiecarei faze de dezvoltare si implementare a procesului WCSC
  • Asigura dezvoltarea membrilor din echipa sa prin coaching si livrarea de training-uri
  • Pregateste si conduce sedinte, seteaza agenda si continutul fiecareia, in functie de topic
  • Se asigura ca toate reglementarile si acreditarile standard sunt indeplinite
  • Este responsabil pentru rezultatele obtinute la auditul din aria si departamentul sau, inclusiv monitorizarea actiunilor si verificarea respectarii continue a standardelor
  • Gestioneaza resursele alocate in interiorul echipei in mod responsabil
  • Asigura o buna colaborare cu celelalte departamente si cu echipa de proiect
  • Responsabil pentru procesul de evaluare a performantei pentru echipa din subordine
  • Implementeaza programe, politici si proceduri specifice, in aria sa de lucru

CERINTE:

  • Studii superioare;
  • Minim 3 ani experienta in Logistica
  • Minim 7 ani experienta in conducerea unei echipe
  • Aptitudini de conducere si promovare a spiritului de echipa
  • Gandire strategica si inovativa
  • Proactivitate, identificarea solutiilor si obtinerea de rezultate
  • Abilitati de planificare si organizare
  • Abilitati de relationare si comunicare
  • Cunostinte de limba engleza – nivel avansat
  • Cunostinte utilizare MSOffice – nivel mediu
  • Bune cunostinte referitoare la urmarirea si indeplinirea Indicatorilor de Performanta specifici
  • Cunostinte SAP – avantaj
  • Diponibilitate pentru lucru in 3 schimburi