Set tura / casier / vanzator - Sushi Master Brașov

casier - vanzator - sef tura

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Se recruteaza si din

Brașov

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

450 €

Candidatul ideal
Angajăm șef de tură (vânzător-casier) pentru restaurantul “Sushi Master Brașov”.
Vrem în echipa noastră o persoană responsabilă, amabilă, punctuală, cu spirit de initiativă, pozitivă, zâmbitoare si energică. De dorit cu experiența de minimum 1 an.

Descrierea jobului

Primirea clienților
Responsabil de respectarea normelor și standartelor de lucru ale restaurantului
Crearea unei atmosfere plăcute și pozitive în local
Cunoștințe PC-ului
Responsabil de mersul corect al procesului de lucru în restaurant
Capabil să rezolve situațiile de conflict
Să ia decizii rapide în situații inprevizibile
Beneficii:
Prime pentru lucru calitativ
Prime pentru creativitate
Prime pentru creșterea vânzărilor

Descrierea companiei
Sushi Master România deține 2 restaurante înființate în 2017.
Sushi Master este o rețea de 85 de restaurante care a fost înființată în 2013 și care își propune să se extindă în toată lumea. Specificul restaurantului este "Ia cu tine!" (Take away!). Este posibil de mâncat pe loc sau de a face comanda on-line.