Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

26 Strada Biharia, București

Asigurarea activitatii de service pentru terminale mobile (GSM,3G si LTE) si nu numai.

Notiuni de baza in domeniul electronicii si al comunicatiilor mobile.
Indemanare in executarea operatiunilor de inlocuire a subansamblelor, cat si a componentelor electronice pe cablaj.

Responsabilitati:
Repararea dispozitivelor conform specificatiilor si cerintelor producatorilor.
Asigurarea productivitatii in activitatea individuala zilnica, pentru realizarea target-urilor lunare.
Intocmirea documentelor pentru preluarea si repararea dispozitivelor.
Respectarea procedurilor si proceselor aplicabile acestei functii.
Utilizarea si exploatarea corespunzatoare a echipamentelor tehnice de lucru si respectarea normelor antistatice.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu motivant, oportunitatea de a lucra intr-un mediu tanar, dinamic, intr-o companie moderna. Se asigura stagiu de practica si perioade de training.