Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Oradea

Se recruteaza si din

Oradea

Descrierea postului:
• Promovarea serviciilor Konica Minolta pentru dezvoltarea de relaţii pe termen lung cu partenerii companiei;
• Intreţinerea parcului de echipamente, consultanţă şi suport tehnic;
• Implicarea activă în toate activităţile departamentului de service.

Cerinte:
• Experienţă practică în domeniul tehnic;
• Cunoştinţe de operare PC şi reţele de calculatoare;
• Abilităţi de comunicare;
• Spirit de echipă;
• Atitudine constructivă;
• Carnet de conducere categoria B;
Domiciliu în judetul Bihor, Oradea.

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Pachet de venituri atractiv (salariu+comision);
• Autoturism de serviciu;
• Bonusuri şi premii în funcţie de rezultatele obţinute;
• Training-uri periodice;
• Angajatul va beneficia de clauza de mobilitate, avand in vedere ca isi va desfasura activitatea pe raza judetelor Bihor, Cluj, Salaj si Satu Mare.

Nota: Se vor lua in considerare doar aplicatiile care indeplinesc integral cerintele de mai sus.
Candidatii sunt rugati sa specifice codul pozitiei pentru care aplica. Numai candidatii selectionati vor fi contactati.