Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

5ac4c42abb08d

Candidatul ideal:

  • Studii superioare absolvite, in domeniul economic;
  • Experienta relevanta in domeniul bancar - minim 5 ani;
  • Cunoasterea operatiunilor bancare si a produselor si pietei bancare;
  • Cunostinte aprofundate in ceea ce priveste legislatia in vigoare;
  • Excelente abilitati de comunicare si rezolvare de probleme;
  • Abilitati de lucru cu cifrele, atentie la detalii.
  • Atitudine orientata spre client;
  • Limba engleza - nivel mediu
  • MS Office - nivel mediu.

Descrierea jobului:

  • Coordoneaza activitatea de casierie, clientela si administrativa din cadrul sucursalei;
  • Organizeaza primirea, verificarea si inregistrarea corecta si la timp a documentelor primite de la clienti precum si a celor intocmite de personalul din subordine;
  • Verifica zilnic jurnalele operator pentru toti salariatii sucursalei care efectueaza operatiuni in aplicatia bancara, cu privire la concordanta dintre evidenta contabila si documentele care au stat la baza efectuarii operatiunilor prin aplicarea semnaturii pe fiecare jurnal;
  • Asigura supervizarea tuturor operatiunilor stipulate de normele si procedurile interne ale bancii;
  • Este inlocuitorul de drept al Branch Managerului pe perioada cand acesta lipseste de la serviciu (concediu de odihna, concediu medical, delegatie de serviciu etc.).

Oferim:

  • Posibilitati reale de training si evolutie profesionala,
  • Salariu atractiv,
  • Tichete de masa,
  • Abonament medical la clinici private,
  • Zile de concediu suplimentare in functie de vechimea in munca si in organizatie.

De ce Credit Europe Bank?
Avem o Super echipa , prima ce a lansat cardul de credit in Romania, cu plata in rate fara dobanda – Card Avantaj.