Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Responsabilitati

• Proiectarea instalațiilor (toate tipurile: electrice, sanitare, gaz, HVAC) pentru clădiri și infrastructură;
• Asigurarea conformității cu cerințele tehnice, codurile, standardele și estimările tehnice ale proiectului.
• Efectuarea de evaluări de inginerie, studii de fezabilitate, proiectare conceptuală și finală, estimări de costuri și calcule inginerești;
• Pregătirea desenelor specifice, cum ar fi planurile, secțiunile și diagramele;

• Pregătirea documentatii pentru obtinere  Avize

Cerinte

• AUTOCAD - avansat
• Experienta in proiectare (minim 2-3 ani)

• Legitimatie electrician autorizat categoria IIA sau IVA

• Legitimatie gaz autorizat PGIU si PGD

• permis de conducere catgoria B (optional)

• Atentie la detalii
• Orientare spre client si foarte bune abilitati de comunicare
• Lucru in echipa, atitudine proactiva, dorinta de invatare

Beneficii:

• Sansa de a lucra la proiecte de infrastructura de anvergura nationala
• Conditii de lucru excelente
• Pachet salarial corelat cu nivelul de cunostinte&experienta in proiectare