Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, engleză, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Sibiu

Se recruteaza si din

Sibiu

Descrierea jobului

Mentinerea clientilor existenti
- Prospectarea continua al pieței în vederea identificării noilor colaboratori
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politicile comerciale ale companiei
- Ofertarea tehnica și comerciala
- Desfășoară o activitate continuă de promovare, prezentare și informare a clienților despre ofertele companiei
- Urmărește fidelizarea clienților și creșterea nivelului de satisfacție a clienților

Cerinte:

Experienta intr-un post similar de minim 3 ani (ofertarea tehnica si comerciala, comercializarea pieselor industriale: rulmenti, cuplaje, lanturi, curele, roti si role industriale, echipamente de protectia muncii.... )
- Studii finalizate în domeniul tehnic; Bune cunoștințe tehnice generale (mecanică, electrică, hidraulică);
- Capacitatea de a construi o relație productivă cu clienții;
- Bune abilități de negociere;
- Abilități de comunicare, de relaționare și de prezentare;
- Disponibiltate pentru deplasări între 30% din programul de lucru;
- Fire organizată, capabilă să iși întocmească și să-și finalizeze planul individual de obiective;
- Cunoștințe operare PC
- Permis de conducere, categoria B

Beneficii:

Traininguri de instruire gratuite

Participari Team Building

Bonuri de masa

Pachet salarial motivant

Program 08:00-17:00, pauza de masa 1 ora