Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

37-39 Strada Agricultori, București

Vrei sa lucrezi in Bucuresti cu un ERP de ultima generatie, cu tehnologii de ultima ora, marca Microsoft?
Vei dobandi experienta cu numeroase tehnologii Microsoft printre care Visual Studio, Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Sharepoint, Microsoft Office (Word, Excel, Visio).

Dacă ne impartasesti valorile si cauti o astfel de provocare, te asteptam in echipa noastra!

Ce ne dorim de la candidatul ideal?

* Experienta in implementarea sistemelor ERP de minim 2 ani (experienta Microsoft Dynamics NAV reprezinta un avantaj);
* Studii finalizate: Cibernetica, Contabilitate, Finante (sau alte facultati de profil economic), Automatica si Calculatoare;
* Cunostinte foarte bune de operare Word, Excel, Power Point, Outlook;
* Seriozitate, rabdare si perseverenta, spirit de initiativa;
* Comunicare eficienta cu ceilalti membrii ai echipei si cu clientii;
* Limba engleza (scris si conversational) la nivel bun;
* Disponibilitate pentru scurte deplasari.

Descrierea jobului

Ce presupune acest job pentru tine?

* Sa participi la proiectele din cadrul echipei de suport Microsoft Dynamics Nav, la partea de analiza, parametrizare si customizare a aplicatiei;
* Sa analizezi cerintele clientului cu privire la sistemul Microsoft Dynamics NAV;
* Sa intelegi nevoile si procesele de business ale clientilor si sa le transpui in documentele aferente Analizei;
* Sa comunici impreuna cu programatorul si sa transformi cerintele clientului in specificatii functionale de dezvoltare;
* Sa intocmesti si sa sustii materialele (analize, propuneri, planuri de lucru, functionalitati, manuale de utilizare) in fata clientilor;
* Sa testezi dezvoltarile realizate de departamentul de dezvoltare;
* Sa oferi suport clientilor in primele luni dupa finalizare proiectului;
* Sa participi la pregatirea utilizatorilor finali ai solutiei prin sesiuni de training.

Ce iti oferim noi?

* Venituri atractive;

* Autoturism Skoda Octavia si combustibil;

* Abonament la o clinica medicala privata;

* Un mediu de lucru tanar si dinamic;

* Posibilitatea de a lucra cu ultimile tehnologii si unelte de dezvoltare Microsoft.

Descrierea companiei

Inca din 2008 Support Soft s-a concentrat pe proiectarea si implementarea de solutii informatice destinate planificarii resurselor intreprinderii (ERP). Aceste proiecte de implementare ERP au la baza produsul Microsoft Dynamics NAV – Navision care asigura conectarea la o singura aplicatie a tuturor activitatilor unei companii.

In calitate de partener Microsoft, Support Soft ofera de asemenea servicii de suport postimplementare pentru proiectele de implementare Microsoft Dynamics NAV – Navision finalizate.