Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal :

- Studii universitare sau in curs de finalizare;
- Experienta minim 1 an in activitati de trade marketing, consultanta cosmetica sau vanzari.
- Abilitati PC: Office;
- Orientare spre client si spre rezultate;
- Foarte bune abilitati de comunicare si inter-relationare.

Descrierea jobului:

- Coordoneaza si organizeaza echipa de consultanti cosmetice din farmaciile de care raspunde;
- Acorda suport Area Sales Manager–ului in crearea planului de crestere vanzari produse non-pharma;
- Verifica si implementeaza impreuna planogramele;
- Supervizeaza comenzile si pastreaza relatia cu furnizorii de produse nonpharma;
- Colaboreaza permanent cu Farmacistul Manager pentru noi comenzi, reducere stocuri, gestiune de stocuri;
- Postul este disponibil pe o perioada determinata de 2 ani.

Descrierea companiei:

Sensiblu a introdus pentru prima data in Romania conceptul de „health and beauty pharmacy”, ajungand in scurt timp cea mai mare retea de farmacii cu acoperire nationala. Impreuna cu Mediplus, lider pe piata distributiei de medicamente, Sensiblu face parte din holdingul A&D Pharma, unul din cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania.

  • Interviu online
  • Care este salariul minim acceptat de dvs. pentru pozitia de Senior Consultant Cosmetice?
  • Locuiti permanent in Sibiu?
  • Sunteti disponibil/a pentru mici deplasari in interese de serviciu (jud. Sibiu + jud. Hunedoara) ?