Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Cautam un Consultant senior implementare sisteme informatice de tip ERP,  care va fi responsabil de tot procesul de implementare la clientii alocati.

Oferim training si suport pentru o integrare usoara in echipa si pentru un parcurs profesional de durata in cadrul companiei. Te asteptam sa facem impreuna cea mai buna echipa.

Cerinte:

- Cel putin 2 ani experienta in implementarea de software de tip ERP

- Buna cunoastere a proceselor de business

- Cunostinte de contabilitate – nivel bun

- SQL Server ( instructiuni SQL pentru manipularea datelor, subinterogari, join-uri )

- Abilitati foarte bune de comunicare – scris si vorbit – la orice nivel dintr-o organizatie;

- Disponibilitate pentru deplasari – aproximativ 50% din timp. Iti asiguram transport, cazare, mancare

Responsabilitati:

- Asigura implementarea solutiei SeniorERP la clienti (instalare, configurare, training, feedback client)

- Ofera  suport utilizatorilor in perioada de punere in functiune a sistemului;

- Lucreaza impreuna cu Project Manager-ul la planificarea implementarilor si la realizarea documentatiei de implementare.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv, peste media pietei;

- Servicii medicale private;

- Decont pentru activitatile sportive, 7Card;

- Dezvoltare personala: suport constant pentru integrare, acces la traininguri, carti de specialitate;

- Profesionalism, proiecte interesante si provocatoare;

- Conditii excelente de munca;

- Colectiv tanar si placut;

- Posibilitatea de avansare in cadrul companiei.