Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1350 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Descrierea postului:

  • Realizează lucrări de contabilitate financiară până la nivel de bilanţ inclusiv;

Cerinte:

  • Absolvent studii superioare economice;
  • Experienţă de minim 5 ani în contabilitate integrală;
  • Experientă in firme cu obiect de activitate  prestarea de servicii;
  • Foarte bună cunoastere a legislatiei in domeniul contabilitătii şi fiscalităţii;
  • Buna cunoastere a soft-urilor specifice domeniului;
  • Cunostiinte operare PC: nivel avansat;
  • Persoana orientată spre dezvoltare profesională, cu dorinta de perfectionare continuă, spre rezultat, capabilă ă lucreze cu termene-limita;
  • Abilitatea de a lucra atât în echipă, cât şi individual.

 Oferta:

  • pachet salarial atractiv;
  • posibilitatea construirii unei cariere;
  • mediu de lucru creativ si profesionist.

Salariul se negociază la interviu:

  • Interviu online
  • Aveti experienta de lucru in firme de prestari servicii?
  • Aveti experienta de lucru cu fonduri europene?