Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 650 €

Dodo Pizza Romania angajeaza sef tura!

Dacă îți place să lucrezi in bucatarie, esti o persoana activa și motivata să crești împreună cu noi - aplică pentru acest job.

Candidatul ideal:

Experienta in coordonarea, controlul si organizarea unei echipe - reprezinta un avantaj
Persoana responsabila, organizata si orientata spre performanta
Experienta in domneniul Horeca sau un rol similar - reprezinta un

Responsabilitati:

Organizarea eficienta a personalului din bucatarie si a curierilor
Ajuta la procesul de productie din bucatarie
Se ocupa de instruirea si integrarea stagiarilor
Ofera ajutor colegilor din bucatarie pe tot parcusrul turei
Comunica cu clientii din pizzerie si ofera suport pentru solutionarea sesizarilor din partea lor
Inventarierea si gestionare banilor pe parcursul turei
Gestionarea marfurilor in restaurant

Posibilitatea de avansare la Manager Restaurant.