Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 600 €

Responsabilitati principale:
- Supravegheaza si verifica prin sondaj receptia, etichetarea, expunerea si estetica produselor/preparatelor in linia de servire si si verifica periodic temenele de valabilitate;
- Coordoneaza, implementeaza sau participa direct la actualizarea preturilor de vanzare si se asigura de concordanta dintre preturile din sistem si cele afisate la raft si ia masuri in vederea remedierii neconcordantelor;
- Analizeaza situatia stocurilor din magazin si contacteaza departamentul de aprovizionare pentru aprovizionarea cu marfa;
- Analizeaza impreuna cu managerul de locatie vanzarile si face propuneri de introducere/scoatere a unor produse din gama;
- Participa la inventarele lunare, verifica diferentele de inventariere si le explica;
- Asista si consiliaza clientii in procesul de achizitie a preparatelor, a marfurilor expuse , participa la vanzarea activa si propune modalitati de fidelizare a clientilor;
- Se asigura si raspunde de indeplinirea volumului de vanzari alocat turei pe care o conduce;
- Este responsabil de completarea corecta a decontului si predarea zilnica a monetarului si a tichetelor de masa;
- Coordoneaza angajatii din subordine, se asigura de insusirea procedurilor si normelor interne de catre acestia, monitorizeaza evolutia performantei angajatilor, asigura training-ul periodic al acestora.

Cerinte:
- Studii superioare (economice, comerciale) reprezinta un avantaj;
- Cunostinte de operare PC;- Foarte bune abilitati de coordonare si planificare;- Foarte bune abilitati de relationare si comunicare;- Orientare catre client.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu 2000 lei, bonuri de masa, decont transport + alte beneficii
- Oportunitati de dezvoltare cariera in cadrul companiei;

Program de lucru in ture de 8 ore: 8:00 - 16:30 si 16:00 - 24:30