Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

498 €

Pentru centrul de productie din zona metrou Pipera cautam angajati full time (8 ore) pentru pozitia de Sef Tura Productie Sandwich-uri

Oferta:

  • Salariu net: 1600 lei + bonuri de masa + 25% sporuri de noapte
  • Tichete cadou Paste si Craciun Carduri de reduceri in reteaua Inmedio si 1 Minute
  • Masa asigurata de catre companie
  • Program flexibil
  • Training de specialitate
  • Oportunitatea de a promova
  • Experienta in cadrul unei companii multinationale

Cerinte:

  • Experienta lucru in bucatarie, activitati simple (feliere, preparare si asamblare produse proaspete)
  • Atentie la detalii, comunicare buna, lucru in echipa, rezistenta la stres
  • Abilitati de organizare, coordonare, atentie la detalii, adaptabilitate
  • Disponibilitate lucru in tura de noapte
  • Cunostinte de baza operare PC
  • Minim studii medii

Responsabilitati principale:

  • Organizeaza activitatea echipei din centrul de productie (4 – 5 angajati), in vederea onorarii comenzilor in timp util catre magazine
  • Lucreaza alaturi de ceilalti angajati la prepararea efectiva a produselor
  • Se preocupa de mentinerea unei atmosfere de colegialitate si ajutor reciproc
  • Raspunde de calitatea produsul finit, prin respectarea retetelor de preparare (sandwich-uri, salate)
  • Raspunde de pastrarea echipamentului din bucatarie in stare buna de functionare, respectand programele de curatare si intretinere periodice

Descrierea companiei:

Cu o experienta de peste 20 de ani pe piata romaneasca de retail, Lagardere Travel Retail este un jucator important, detinand o retea de peste 230 de magazine cu un portofoliu variat de branduri: Inmedio, Relay, Discover, Hub Convenience, 1 Minute, Hello, Voyage Cafe, SO! Coffee, Subway Gara de Nord (detinem si 1 franciza Subway, restul fiind branduri proprii).

Bucataria se va afla in IRIDE Center, in apropierea statiei de metrou Pipera. Pentru aceasta locatie cautam 1 pozitie de Sef de Tura, care se va subordona pozitiei de Manager Bucatarie.